הזכרתי יצירת מחסום ושתילת ביוב – עצים ידידותיים המונעים משורשי עצים לצמוח לצינורות ביוב. נכנסתי למספר דברים שאתה יכול לעשות כדי להוציא שורש עץ ממערכת הביוב שלך, אבל אני הולך להסיר את השורש פיזית על ידי אינסטלטור. הצעד הראשון להבטיח ששורשי עצים בצינורות הביוב אינם מהווים בעיה הוא הימנעות משורשים בצנרת הביוב. עצים חייבים להיות רחוקים מההתקנה הביתית כדי להבטיח שהם אינם מהווים בעיה למערכת הביוב שלכם.

לעוד פרטים בנושא של שורשים בביוב יש לגשת לאתר https://termo.co.il/removing-roots-in-drains/

השתמש במחסום עץ או מתכת כדי לקבור את שורשי העץ, כגון אורן או סקויה, באמצע צינור הביוב. אתה יכול גם לתת למחסומי העץ ו / או המתכת לרוץ אנכית לאורך קו הביוב כדי למנוע מהשורשים להיכנס לצינורות הביוב שלך.

לאחר הסרת השורשים

אתה יכול למרוח שורש – ולהרוג רעל על קו הביוב שלך להגנה נוספת. אם אתה מכניס כימיקלים לצינורות הביוב שלך, שורשי העץ לא ייכנסו. ברגע שהניקוז ברור, הנח את רוצח השורשים על גבי לוח בטון או צינור ניקוז כדי להסיר שורשים מהאוגנים.

השורשים מונעים מהפסולת להיכנס למערכת הביוב ואולי לסגת לגינה שלך. שורשי עצים במערכת הביוב מתחילים בסופו של דבר לתפוס סתימות, שנסגרות וגורמות לבעיות עבורך ועבור שכניך.

אם אתה חושד ששורשים פגעו בצנרת הביוב שלך

אתה יכול לפנות למנקה שפכים מקצועי. אם הנזק שנגרם משורשי העץ הוא מספיק חמור, מומלץ לתקן את הביוב ללא תעלה. שיקום ביוב ללא תעלה מומלץ גם אם הנזק שנגרם על ידי שורשי העץ הוא חמור מספיק. במקרה של שורשי ביוב במערכת הביוב, עלול אפילו להיגרם נזק למתקן הסניטרי של ביתך.

אם יש לך סימנים לפרישת שורשי עצים

תוכל להתקשר מיד למתקין מר רוטר לקבלת עזרה. אם בעיות חמורות בשורשי עצים בביוב דורשות תיקון של הצינור, ניתן להימנע מתהליך זה. ללמוד כיצד למנוע אותם היא האפשרות הטובה ביותר, אך עליכם להימנע מהתהליך במידת האפשר, במיוחד אם הם גורמים נזק חמור.

אם אתה צריך

פנה לשומר עצים שיוכל להתקין מחסום כדי לחסום את השורשים מקו הביוב. אם שורשים או שורשים צמחו לקו, עליך להתקשר לשירות שיכול להסיר אותם. ברגע שתגלה כי שורש צומח בצנרת הביוב שלך, מומחה יכול להסיר את השורש באמצעות אחת מכמה שיטות.

אם אתה חושב שיש לך בעיה עם שורשי עצים במערכת הביוב שלך

עדיף להתייעץ עם מומחה ביוב לבדיקת ביוב. אם אתה חושב שיש לך כנראה צינור ביוב ישן, התקשר למומחה בצנרת כדי לשלוח מצלמה כדי לוודא שצינור הביוב שלך הוא למעשה השורש שגורם לתהליך הסתימה.

כאשר שורשי עצים קטנים (המכונים שורשי שיער) נמצאים במערכת הביוב, יותר גדלים לשימוש באספקת המים. לאחר גזירת השורשים, צינור הביוב מלא בפסולת שורש מהתהליך וייתכן שיהיה צורך לשטוף אותו.

שנית

שורשי העץ יכולים להמשיך ולצמוח, לספוג מים ולגרום לסתימות חלקיות או מוחלטות במערכת הביוב, דבר שעלול להשפיע על ניקוז ביתכם ואף להוביל לספיגת ביוב. יש נקודת תורפה בצינור הביוב, ויש סדקים בין הצינור לצינור הביוב. שורשי עצים נלחצים דרך הסדקים ומתחילים באופן טבעי לצאת מהדרך. אם קו הביוב כבר דולף, אין ספק ששורשי עצים יצמחו דרכו בחיפוש אחר לחות. עם זאת, אם יש סדק בצינור או בתעלה, אינך יכול לדחוף את שורשי העצים מהסדק והם צומחים ישירות לצינורות. לסיכום, יש כמה צעדים שניתן לנקוט כדי להיות פרואקטיביים ולמנוע שורשי עצים לצמוח לביוב או לביוב. אם אתה מבחין בדברים הבאים, זה עשוי להיות סימן לכך ששורש עץ בביוב או בצנרת גורם לנזק. בהמשך נבדוק כיצד ניתן למנוע נזק זה ונחפש גורמים אפשריים אחרים לצמיחת שורשים בצנרת הביוב.

אם עץ שולח שורשים לגינה שלך כדי לאסוף חומרים מזינים, הוא עלול לפגוע בצינור ביוב. אתה יכול להיות בטוח ששורשי העץ ימצאו את דרכם למערכת הביוב דרך חור בקיר הבית או צינור.

אם שורשי עצים מוצאים צינור ביוב בביתך, הם יכולים לגשת אליו דרך חור בקיר הבית או בצינור. שורשי עצים בצינורות הביוב יכולים להשפיע לרעה על מערכת הביוב שלכם אם אתם משתמשים במנקה הניקוז הנגדי.