עד כמה בטוחה אמזון?

אמזון הוא אחד מאתרי הקניות המקוונים הפופולריים בעולם, עם למעלה מ-300 מיליון לקוחות. היא הייתה חלוצה בהיבטים רבים של מסחר אלקטרוני, כגון:

– הראשון שמציע חברות Prime
כדי לבדוק עוד מידע אודות כספת במבצע וכספות איכותיות מחברת safe4u נא לבדוק כאן: safe4u.co.il

– הראשון שמציע משלוח באותו יום

– הראשון שמציע משלוח של שעה

עם זאת, אמזון אינה חפה מטעויות. בשנים האחרונות היא ספגה ביקורת על תנאי העבודה והיחס לעובדים. יתר על כן, אמזון הואשמה בהימנעות ממס ובשימוש בפרקטיקות מונופוליסטיות. מאמר זה יבדוק עד כמה אמזון באמת בטוחה.

אמזון היא הקמעונאית המקוונת הגדולה בעולם, עם למעלה מ-300 מיליון לקוחות פעילים. עם בסיס לקוחות כה גדול, אין זה מפתיע שאמזון קיבלה חלק נכבד בבעיות הבטיחות.
למידע נוסף על כספת במבצע באפשרותך לבקר ב- safe4u.co.il

אמזון הייתה תחת אש ממספר סיבות. היו דיווחים שהאתר של אמזון מכיל תוכנות זדוניות ווירוסים אחרים. היו גם דיווחים ששירות המשלוחים של אמזון אינו בטוח כמו שצריך.

אמזון נאלצה להתמודד גם עם ביקורת על מדיניות ההחזרות שלה והיחס לעובדים במחסנים ובמרכזי שירות לקוחות.

למרות בעיות הבטיחות הללו, אמזון נותרה אחד מהאתרים הפופולריים ביותר לביקור מכיוון שהם מציעים מחירים נמוכים על מוצרים רבים ומשלוח חינם בהזמנות מעל 25$.

מבוא

ככל שהעולם הופך ליותר ויותר דיגיטלי ומקוון, אנו רואים עלייה באיומים חדשים ומתעוררים על הנתונים שלנו. אחד האיומים הללו הוא השימוש בנתונים האישיים שלנו על ידי חברות כדי למכור לנו מוצרים.

עליית הביג דאטה הובילה לפיתוח אלגוריתמים שיכולים לחזות אילו מוצרים אנו עשויים לרצות או להזדקק. הם עושים זאת על ידי ניתוח רכישות קודמות שלנו, מה אנחנו גולשים באתרים, והפוסטים שאנחנו עושים במדיה החברתית. מידע זה משמש אז חברות כדי למקד אלינו את ההצעות שלהן.

חברות יכולות גם להשתמש במידע זה כדי לחזות מגמות עתידיות ולמכור מוצרים עוד לפני שהם משוחררים. זה אומר שאם אתה רוצה מוצר שעדיין לא זמין, אולי תצטרך לקנות אותו אצלם כי הוא לא יהיה זמין בשום מקום אחר במשך חודשים או שנים.

כספת היא השקעה חשובה בבטיחות ובביטחון שלך. כספת חסינת אש תגן עליך מפני החום והלהבות של שריפה, בעוד כספת חסינת פריצה תגן על חפצי הערך שלך מפני גנבים.

כספות שונות בנויות כדי לענות על צרכים שונים, לכן חשוב לדעת מה אתה רוצה לפני שאתה קונה. אם אתם מחפשים מקום מאובטח לאחסון מזומנים, תכשיטים או חפצי ערך אחרים, שקול לקנות כספת ביתית כבדה כמו סדרת לינקולן של חברת Liberty Safe. אם המטרה היא רק להרחיק נשק חם מילדים או בני נוער בביתכם, שקול לרכוש ארון נשק או ארון נשק במקום.

כיצד לבחור את השילוב הטוב ביותר של הגנה מפני אש ואבטחה עבור הצרכים הספציפיים שלך

בחירה נכונה של מערכת מיגון אש ואבטחה לבית היא לא החלטה שיש להקל בה ראש. המקום הטוב ביותר להתחיל בו הוא להעריך את הצרכים שלך ולשקול מה חשוב לך.

מערכות מיגון אש נועדו להגן על אנשים בתוך המבנה מפני אש, עשן וחום. מערכות אבטחה נועדו להגן מפני פולשים, גניבות וונדליזם.

הדרך הטובה ביותר לדעת איזה סוג של הגנה מפני אש או מערכת אבטחה היא הטובה ביותר עבורך, היא לשאול את עצמך מספר שאלות:

-באיזה סוג בניין אני גר? -איזה סוג נכס יש לי? -כמה אנשים גרים בנכס שלי? -יש לי חיות מחמד? (אם כן) איזה סוג?

-האם יש לי ילדים שגרים בנכס שלי? (אם כן) כמה ובאילו גילאים?

חשוב לדעת כי ישנם סוגים רבים ושונים של מיגון אש ואבטחה ובידכם להחליט מה הצרכים שלכם.

הדרך הטובה ביותר לבצע משימה זו היא עיון בסוגים השונים של מיגון אש ואבטחה זמינים, היתרונות והחסרונות שלהם, כמו גם מה הם יכולים לעשות עבורך.

כספות חסינות אש מיועדות במיוחד לאחסון חפצי ערך במקרה של שריפה. הם נבדקו עם טמפרטורות של עד 1,200 מעלות פרנהייט במשך 30 דקות ועברו את המבחנים הללו בצבעים עמוסים.

כספות לאקדח תוכננו במיוחד לשמירה על כלי נשק מפני גנבים פוטנציאליים או תאונות. הם מציעים הגנה מצוינת מפני שריפות, שיטפונות, רעידות אדמה, סופות טורנדו, הוריקנים ואסונות טבע אחרים.