תרגומים מוסמכים לרומנית מבוצעים 100% על ידי 100% מתרגמים אנושיים מקצועיים, דוברי רומנית כשפת אם וגם שוטפים אנגלית. על פי מדיניות האיכות של מדיה בלטית, כל התרגומים לכל השפות חייבים להתבצע על ידי מתרגם רומני שהוא שפת האם של רומנית ומתגורר ברומניה.

 תרגום מסמכים טכניים

כתיבה, עריכת ספרות מכירה ושיווק או עריכת תוכנות רומניות לתצוגות רכב. בין אם מדובר בתרגום דוחות רומניים או הגהה מסמכים כדי להבטיח את דיוקם, המתרגמים הרומנים שלנו מאומנים ומנוסים בחשבונאות ובפיננסים ברומניה בכדי להבטיח שהמסמכים שלך יהיו מושלמים ועומדים בתקנים רגולטוריים. שירותי תרגום מוסמכים הופכים את התרגומים לרומנית לפשוטים יותר עם צוות הבלשנים והמתרגמים המנוסים שלנו שמכירים היטב את השפה הרומנית ואת הכלים והטכנולוגיות העדכניות ביותר שלנו.

שיטות העבודה המומלצות ללוקליזציה דורשות מחברות התרגום לספק לדוברי שפת אם רומנים מנוסים מומחיות

מדריכי סגנון תרגום, מילוני מונחים וחומר הפניה אחר על מנת להבטיח את התוצאה הלשונית הטובה ביותר. מיטב המתרגמים הרומנים הוכשרו במיוחד ובעלי ניסיון בתרגום רב, שכן הם מכירים כל פרט ופרט בתרגום מסמכים והודעות בין השפה הרומנית לאנגלית.

אם אתה זקוק לתרגום מוסמך של המסמכים הרומניים שלך

Language Oasis גובה מ $ 27 לדף. אם המסמך הרומני שלך מתורגם לאנגלית או להיפך, אנו מבטיחים לך תרגום באיכות גבוהה, כך שתוכל להשתמש בו לתרגם בשקט מסמכים לרשויות משפטיות, הגירה, עסקים, אקדמיה, רפואה ואחרים.

ברגע שהמסמך שלך נשלח לתרגום, אנו נאשר את המסמך המקורי שלך במשרד הקרקעות. תקבל מידע בהקדם האפשרי על תרגום המסמך שלך, כמו גם הערכת זמן ועלות.

קבע פגישה עם משרדנו בירושלים בפתח תקווה לקבלת תעודת תרגום נוטריונית שתסייע לך להציג את המסמכים המתורגמים. לאחר השלמת התרגום, תקבל את המסמכים שלך בדואר אלקטרוני או יודפס לכתובת הדואר האלקטרוני שלך.
למידע נוסף בנושא של כמה עולה תרגום נוטריון ברומנית מומלץ לגשת לאתר law-center.co.il

תרגום של תעודת הלידה 

אך תהליך התרגום הסטנדרטי אינו כולל אפוסטיל, דפי נוטריון ומסמכים אחרים שאינם נדרשים לרוב בקשות התרגום. תרגומים מאושרים של תעודות לידה נדרשים למגוון מטרות, לרבות קבלת הגירה לארה"ב ו- USCIS, קבלת אשרות ודרכונים, שימוש במשרד, למטרות משפטיות, אקדמיות ורבות אחרות. מסמך תרגום נוטריוני נדרש גם עבור מסמכים המוגשים למשרד הפנים הישראלי.

חלק משירותי התרגום מפרסמים תרגום תעודות לידה תמורת

אך גובים 50 $ ומעלה עבור מסמכים עם יותר מ -200 מילים עבור רוב התעודות. עלות תרגום תעודת לידה היא 49 $ עבור מסמכים המשתרעים על פני שני עמודים או מילים רבות, ואנו נשלח עותק מודפס בדואר לעותק אלקטרוני מאושר של USCIS בדוא"ל. אין לנו מספר מילים מרבי לתרגום תעודת הלידה, בעלות של $ 49, אך עליך לאשר אותם על ידי נוטריון של צד שלישי לדרכונים אמריקאים.

 

כדי לענות על צרכי המהגרים הרומנים והמולדוביים Apole Solutions מספקת שירותי תרגום רומנית-אנגלית מקצועיים באיכות הגבוהה ביותר כדי לסייע ללקוחות בתהליך תרגום מדויק למטרות הגירה, חינוך ועסקים רשמיים. תרגום מאנגלית לרומנית פירושו שימוש בתרגומים המושבעים שלנו לאנגלית ולרומנית בהתאם לדרישות בינלאומיות על מנת להכשיר את התרגום ולקבל את תעודת החותמת של אפוסטיל. המחיר של שירות תרגום רומני מאנגלית לאנגלית יכול להשתנות בהתאם לקושי הטקסט, פורמט המסמך וזמן האספקה.

מחיר תרגום נוטריוני נקבע על פי חוק  

לא עבודת התרגום עצמה. אם תפנה למומחה שמכיר את הרשויות המוסמכות שאליהן שלחת את המסמך, הוא ייעץ לך כיצד לתרגם את המסמך עם אישור נוטריוני. מסמך המונפק במדינה אחת ומוצג במדינה אחרת דורש חותמת אפוסטיל ותעודת תרגום נוטריונית, אך אלה אישורים נפרדים שמשמעותם דברים שונים.

סעיף 3 בלוח שכר הטרחה הנוטריוני קובע את עלות התרגום הנוטריוני בישראל בהתחשב במספר המילים במסמך

שאלה זו חשובה מאחר ומתרגמים רבים מפרסמים מחיר לדף הגבוה פי שניים ממחיר החותמת על גב תעודת הלידה בפועל, וככל שהתשלום גבוה יותר, כך הוא נחשב יותר.

ג'נגוס מבטיח תוצאות באיכות גבוהה בשבריר מהמחיר שאתה עומד לשלם-בין אם אתה מתרגם אנגלית לרומנית ובין רומנית לאנגלית.

פרויקט זה כלל תרגום של 14,000 מילים של כתב מעקב משטרתי

שזמין באנגלית תוך 24 שעות. על מנת לעמוד בתאריך היעד, נאסף צוות מתרגמים רומנית והטקסט חולק ביניהם, כאשר הגהה הסופי והכוונת טקסט המטרה בוצע על ידי אחד המתרגמים על מנת להבטיח את עקביות הטקסטים. לאחר תרגום מספר מצגות של יותר מ -7,000 מילים לרומנית, סייענו ללקוח בשירותי פרשנות בעת ביקור ברומניה בערים שונות.

הוא לצפות לתרגם לרומנית. כמה כרזות הסבירו את הכללים והציפיות של COVID-19 של לקוחותיהם בעת תרגום שפות שונות, כולל רומנית. עם 14,000 מילים שהוזנו תוך 24 שעות, צוות המתרגמים הרומנים הורכב, והם עבדו שעות רבות כדי להשלים את הפרויקט.