אם זוג מהמין השני מתחתן ללא הסכם ממון, חוק המדינה יקבע את זכויותיהם בתום הנישואין. לפני הנישואין, כל אחד מהצדדים יכול לסרב לנישואין אם הצד השני אינו מסכים להסכם ממון. אולם לאחר הנישואין, אם אחד הצדדים מאיים להתגרש כדי להתקשר בהסכם קשה ביותר, הדבר עלול לסכן את תוקף ההסכם.

הסכם לפני חתונה

זוגות יכולים להקל על הגירושין על ידי חתימה על הסכם ממון לפני הנישואין. למרות זאת, קיום הסכם ממון כתוב היטב מאפשר לזוגות להתמודד עם סוגיות משפטיות נפוצות אם יחליטו להתגרש. הסכם ממון כתוב היטב יכול לעזור לכם לפתור במהירות בעיות משפטיות נפוצות שנוטות לגרור גירושים ולהימנע ממלכודת של מאבקים משפטיים ארוכים. האמת היא שהסכמי ממון מבהירים סוגיות פיננסיות; עם זאת, הם יעילים באותה מידה בסיוע לך ולבני הזוג שלך לבנות אמון ולגלות דרכים חדשות לתקשורת מתחילת נישואיך.

הסכם ממון

הנקרא בדרך כלל הסכם ממון, הוא הסכם כתוב שאתה ובן זוגך התקשרתם לפני שהתחתנתם כחוק. במילים פשוטות, הסכם ממון (המכונה גם הסכם ממון או ממון) הוא חוזה שזוג חותם עליו לפני החתונה על מנת להבין את הכספים שלהם במקרה של גירושין. הסכם ממון, או הסכם ממון, הוא הסכם משפטי שנכרת על ידי בני זוג לפני נישואיהם, הקובע כיצד יש לחלק את נכסיהם במקרה של גירושין.

המכונה גם הסכם ממון, הוא הסכם כתוב בו בני הזוג המאורסים מצהירים על זכויותיהם וחובותיהם ביחס לנישואין ולנכסים וחובות הזוגיות, ומה קורה אם נישואיהם מסתיימים בגירושים או מוות. הסכם נישואין או נישואין יכולים להיות כלי שימושי מאוד עבור הבעל והאישה כאחד כדי להגן על נכסיהם הזוגיים, לבנות אמון באופן שבו הם יתחלקו אם הצדדים ייפרדו, ולסייע בשמירה על אורחות החיים של הצדדים לאחר הגירושין. … על ידי יצירת הסכם ממון לפני הנישואין, בני זוג יכולים להתמודד עם התחייבויות הנובעות מנישואים קודמים, להגן על עצמאותם הכלכלית ולהסיר חלק מאי הוודאות והקונפליקט הקשורים לגירושין אפשריים. הסכם ממון, המכונה גם הסכם ממון או הסכם ממון, משמש כהסכם משפטי בין בני זוג וניתן להשתמש בו כדי לקבל החלטות לגבי אופן הטיפול בנושאים מסוימים במהלך הנישואין והאם הנישואין יתפרקו, לרבות באמצעות גירושין או מוות. של אחד מבני הזוג …

הסכם נישואין מתוכנן היטב יכול לתת מענה לדאגות או התחייבויות פיננסיות של בני הזוג במהלך הנישואין ויכול להגן על נכסים מסוימים במקרה של גירושין ו/או להבטיח שילדים ממערכת יחסים קודמת ישמרו ירושה של נכסים מסוימים

חשוב לחתום על הסכם ממון, במיוחד אם אתם גרים במדינה או מדינה שבה נכסים וחובות נחשבים כרכוש משותף של בני הזוג. נישואים ראויים להתייחסות ממגוון סיבות, במיוחד אם לאחד מבני הזוג יש יותר נכסים מהשני, לאחד או לשניהם יש השקעות, או אם אתם מתכננים להקים משפחה. חתימה על חוזה נישואין דורשת מחשבה ומחשבה – אסור לחתום עליו ברגע האחרון לפני החתונה.

אם אתם עומדים לחתום על הסכם ממון

אנא התייעצו עם עורך דין שיסביר לכם מה כדאי לשקול לפני החתימה. הצוות שלנו יכול לעזור לך להבין היטב את זכויותיך המשפטיות ולספק מידע על חשיבות הסכם זה במקרה של גירושין. כשם שחשוב לבחור את בן הזוג הנכון לחיים, חשוב גם למצוא עורך דין שתוכל לסמוך עליו שיעזור לך להתמודד עם החוזה הזה בחמלה ובמקצועיות. כמו כן, כדאי לדבר עם עורך דין לפני חתימה על הסכם וחתונה.

אנא המתן זמן לבצע את השינויים הדרושים

כדי להגן על האינטרסים שלך. אבל אפשרות נוספת, שאולי לא כל כך טובה, היא לחשוב על תכנון האחוזה שלך ועל הצעדים שאתה יכול לנקוט כדי להגן על עצמך הרבה לפני החתונה שלך. לכן, אתה רוצה לפנות לעורך דין לתכנון עושר כדי להבין מה הממשלה שלך מאפשרת לך לעשות כדי לבנות את הנכסים שלך וכיצד אתה מאחסן אותם להגנה מקסימלית. אולי תרצה להגן על הנכסים שלך אם אתה מתחתן עם ערך כספי גבוה מזה של בן הזוג שלך.

הסכם ממון לדוגמה

אם לבן הזוג שלך יש חוב משמעותי בכרטיס אשראי לפני הנישואין, הסכם ממון שלך עשוי לדרוש ממנו להשתמש בהכנסה שלו כדי לשלם את החוב במהלך הנישואין או לאחר גירושין. קשר טרום נישואין עשוי לדרוש שלא ניתן לשלם חובות ממון של בן זוג מתוך קהילת נכסי הנישואין או שבמהלך הנישואין לא ניתן לשלם את החובות העסקיים של אחד מבני הזוג מכספי נאמנות, מוסיף בארי שניידר, עו"ד גירושים. ועו"ד משפחה בסנט פרנסיסקו, קליפורניה. הסדרים לאחר לידה יכולים להיות יקרים יותר מכיוון שהצדדים כבר נשואים ויש לתת דין וחשבון על רכוש המשפחה. בעוד שגם לפני הנישואין וגם לאחר הנישואין יכולים להיות תקפים וניתנים לאכיפה בזמן הגירושין, כמה מומחים אומרים שהסכם ממון הוא לרוב הפשוט מבין השניים, שכן הוא נערך לפני שבני הזוג משלבים את הנכסים.

עורכי דין לגירושין טוענים שעדיף להסדיר לאחר נישואים מאשר לוותר על העסקה, במיוחד עבור זוגות שנישאים בשנית עם נכסים משמעותיים או הון גדול. שני המסמכים גם מבהירים סוגיות במקרה של פטירת בן זוג, במיוחד אלה עם ילדים נשואים. כמו כן, מעבר לכך שבית המשפט אוכף את הסכם ממון במקרה של גירושין, לשון הסכם ממון יכולה לשנות מהותית את תוצאת הסדר הגירושין. אחת הסיבות שאפילו אנשים עם תנאים צנועים ירצו להתקשר בהסכם היא להחליט מראש כיצד ינוהלו הנכסים שנצברו במהלך הנישואין במקרה של גירושין או פטירת בן הזוג הראשון.

אם אחד הצדדים יישאר בבית לגדל ילד, בני הזוג רשאים לנהל משא ומתן על הסדרים כספיים כך שלצד הנוגע בדבר (לא לילד) תהיה תוכנית פיננסית במקרה של גירושין. זה פותח את הדלת לסדרה של שיחות שזוגות מאורסים רבים אולי לא היו מנהלים אחרת, ומאפשר להגיע להסכמה כיצד יתקבלו החלטות פיננסיות מסוימות. זו הסיבה שיותר ויותר זוגות בוחרים לחתום על הסכמי ממון או לאחר לידה.

קיצור של הסכם ממון

הסכם ממון אינו מיועד עוד לעשירים ולמפורסמים או לאלה שנישאו מספר פעמים; אמריקאים שמתחתנים בשלב מאוחר יותר בחיים, יש להם יותר נכסים להגן עליהם, ובני דור המילניום החוששים מגירושים, מסתכלים על נישואים לפני נישואים כמקור להגנה. באופן כללי, חוזה נישואין מאפשר לך לשלוט רבות מהזכויות והחובות המשפטיות שאתה רוכש לאחר הנישואין ולקבוע מה יקרה במקרה של גירושין או מוות. חוזה נישואין מפרט בדרך כלל את כל הרכוש שבבעלותו של כל אדם (כמו גם חובות כלשהם) וקובע אילו זכויות קניין יהיו לכל אדם לאחר הנישואין.

 

למידע מורחב בתחום של כמה חשוב הסכם ממון לפני חתונה יש לבדוק כאן: notary-heskem-mamon.com