אתה עומד לראות משהו מדהים. קוסם יראה לך איך הם יוצרים את הקסם שאתה רואה במעשיהם. על ידי הבנת איך הם עושים את זה, אתה יכול להשתמש בידע הזה כדי ליצור קסם משלך. זה לא יהיה קל, אבל עם קצת מאמץ ותרגול, הכל אפשרי.

מה זה קסם.

קסם הוא שימוש בכוחות על טבעיים או כוחות מופלאים אחרים כדי ליצור אפקטים בעולם הפיזי. ניתן למצוא אפקטים אלו במגוון תחומים, כולל תיאטרון, מוזיקה ופרסום.

קסם משמש לעתים קרובות כדי לגרום לאנשים להרגיש מאושרים, אסירי תודה או מיוחדים. זה יכול לשמש גם כדי לעזור לפתור בעיות או להשיג מטרות.

איך משתמשים בקסם כדי ליצור את הקסם שאתה רואה.

קסם מסתמך על שני דברים: אפקט וגלגלית. אפקט הוא משהו שקורה בעולם הפיזי וניתן לראות אותו על ידי כל מי שרואה אותו; למשל, כאשר קוסם יוצר דלת פתוחה מבפנים באמצעות כוח הרצון שלו בלבד. מטיל הוא מישהו שמשתמש בכוחות הקסם שלו כדי לבצע אפקט; למשל, כשמוזיקאי מנגן שיר וגורם לכולם בחדר לרקוד.)
אמן חושים מתמחה ביצירת קסם ואשליות וזאת לאחר לימוד ארוך שנים.

מהם כמה מהיתרונות של שימוש בקסם כדי ליצור את הקסם שאתה רואה.

כמה מהיתרונות הנפוצים ביותר של שימוש בקסם כוללים לגרום לאנשים להרגיש מאושרים, אסירי תודה או מיוחדים; עזרה בפתרון בעיות או השגת מטרות; ויצירת חוויות ייחודיות שלא ניתן לחזור עליהן ללא שימוש בקסם.

כיצד להשתמש בקסם כדי ליצור את הקסם שאתה רואה.

אחד הדברים החשובים ביותר שאתה צריך לעשות בעת יצירת קסם הוא להשתמש ביד שלך. כשאתה משתמש ביד שלך כדי ליצור קסם, אתה למעשה משתמש גם במוח שלך. על ידי חשיבה על האופן שבו אתה רוצה שהקסם יתממש, אתה יכול להפוך אותו לעוצמתי ומציאותי יותר.

כדי להתחיל, דמיין את עצמך ברגע שאתה רוצה שהקסם יקרה. מה מחשבותיך? מה התחושות שלך? זה יעזור לך ליצור תמונה טובה יותר בראש שלך של איך אתה רוצה שהקסם ייראה.

לאחר מכן, השתמש ביד שלך כדי ליצור את הקסם. דמיינו את עצמכם אוחזים בשרביט או מבצעים כישוף בידכם. איך זה מרגיש? זה נוח לך? לאחר שיצרת את העיצוב הבסיסי של הלחש או השרביט, הוסף פרטים או רגשות שתרצה. לדוגמה, אם אתם מבצעים כישוף ריחוף, חשבו כיצד האור מופיע סביבכם בשימוש נכון.

לאחר שהכל מוגדר, השתמש במוח שלך כדי להשלים את המשימה של יצירת קסם. במקום לחשוב רק מה צריך לעשות, חשבו למה צריך לעשות את זה ומי ירוויח מזה. זה יעזור לוודא שהמשימה הושלמה בהצלחה וללא תקלות.

בנוסף לשימוש בידיים ובמוח שלך, ישנן דרכים נוספות שבהן ניתן ליצור קסם ללא כל קלט פיזי: באמצעות בועות מחשבה או דימויים נפשיים. חשבו איך אפשר לעשות משהו רק עם כמה מחשבות מהירות ואז רשמו את מה שמגיע אחר כך על הנייר או בראשכם (או אפילו במכשיר אלקטרוני). ברגע שיש לך רעיון כמה קסום משהו עשוי להיראות, נסה לעשות את זה! ככל שעומדים לרשותך יותר רעיונות וטכניקות קסם מנטליות, כך תצליחי יותר כשתנסה לבצע קסמים."

1)דמיינו את עצמכם מול מישהו או משהו שזקוק לסיוע – כמו הרמת חפץ כבד או יצירת הצגה מאולתרת לחברים/משפחה 2) מקד את תשומת הלב באזור מיקוד מסוים 3) פתח אנרגיה חיובית על ידי הפעלת מחשבות חיוביות 4) בצע שלבים לאט ובכוונה 5) הקפד לא להגזים בשום דבר 6) היה סבלני – דברים מסוימים עשויים לקחת יותר זמן מאחרים 7) במידת הצורך: בקש עזרה ממישהו אחר

סיכום

שימוש בקסם כדי ליצור את הקסם שאתה רואה יכול להיות דרך מצוינת ליהנות מהחיים. בין אם אתם מחפשים ליצור את מתנת יום ההולדת המושלמת, או סתם רוצים לגרום לבית שלכם להיראות קסום יותר, השימוש בקסם הוא תהליך פשוט מאוד. על ידי ביצוע השלבים הפשוטים האלה, אתה יכול ליצור כל סוג של קסם שתחפוץ.