אם ברצונך לרכוש נכסים בישראל למגורים או ליהנות מהם בחופשה, יתכן שיהיה לך מושג טוב על האזור שאתה מעוניין בו. יד אליהו הופך במהירות למקום פופולרי בקרב זוגות צעירים ומשפחות, והאזור המתפתח הזה במזרח. תל אביב אידיאלית הן למשקיעים והן לקונים. כאשר משקיעים בנדל"ן בישראל, יש להרחיב את החיפוש ולהתחשב באזורים אחרים במדינה.

למידע נוסף אודות דירות למכירה בשכונת יד אליהו מומלץ לבדוק כאן: israhouse.co.il

באזור המרכז, שקול את העיירות שמסביב כמו בת ים, שמציעה נוף נהדר של תל אביב וגבולותיה, ואת ראשון לציון, העיר הגדולה ביותר באזור.

יפו

היא אזור בדרום תל אביב שמשך אליו מספר רב של משקיעים בשנים האחרונות. ישנן מספר שכונות בתל אביב שחוות פריחה בהתפתחות ובהן ניתן לראות השקעות בתשואה גבוהה. זה נותן לך אפשרות להשקיע בנדל"ן בעיר בה המחירים עולים. בעוד שאנשים ימשיכו לשלם את יוקר המחיה באחת מהשכונות החמות ביותר בתל אביב, אביב, שאוחז בנכס באזור זה כבר כמה שנים, יכול להחזיר גבוה.

ביד אליהו

למשל, רוב בעלי הבתים הם זקנים – תושבים שגרים בשכונה עשרות שנים. ניסיונות קודמים להשפיע על האזור מאז שנות השמונים לא צלחו, וניתן לראות את ההשפעה בדוגמה זו. פלורנטין השחוקה בעבר נלקחה מחדשים חדשים, בעוד אמנים שהשתמשו בקירות המתפוררים של בניינים נטושים כציורי בד הפכו פופולריים יותר ויותר בקרב הדור הצעיר של תושבי תל אביב. כמעט ולא נגע בפיתוח המודרני, רובע זה נותר מוסתר, מה שהופך אותו לאזור השקעות מבטיח. בקרו בכיכר מגדל השעון ליד הנמל, שם עמד בעבר בניין קישל הנטוש, אך שוכן כיום כמלון בוטיק מפואר.

רבים מבנייני המגורים הם בני עשרות שנים ודורשים שיפוץ

והבנייה נמשכת בכל מקום. פרויקטים גדולים של פיתוח נמצאים בעבודה, הנתמכים על ידי כמה חברות התחדשות עירונית. בבחירת אזור, פיתוח ערכי נכס ומחקר דמוגרפיה הם גורמים שהופכים את ההשקעה שלך להצלחה. אם אתה כמונו, אתה רוצה לדעת היכן האזור הטוב ביותר להשקיע, לא רק בגלל המחיר, אלא גם בגלל איכות החיים.

בעת רכישת נכס בישראל

חיוני לעבוד עם אנשי מקצוע שמבינים היטב את הגורמים החשובים הללו ומכירים את השוק שאתה מעוניין בו. חשוב לבחון חברות המספקות לאנשים מידע אודות הערכת בתים ופרסום. הרלוונטיות של שני הקריטריונים הללו עשויה להשתנות עבור כל משקיע ועשויה להיות תלויה בתקציב שלך. מומלץ לבדוק היטב את כמות העמלות שלוקחות חברות עבור שירותים ולהשוות מחירים בין חברות שונות בכדי לאמוד את המחיר. בחלק מהמקרים מקובל כי 1-2% נלקחים כעמלה או כעמלה, לכן חשוב לבדוק זאת מראש.

ישראל היא מדינה קטנה, אך תל אביב נבנתה מחדש והתפתחה במהלך השנים, ומציעה שפע של אפשרויות השקעה. בשכונת יד אליהו עומדות למכירה מספר דירות איכותיות וכן מגוון דירות באזורים אחרים בעיר.

השקעה בדיור ישן יותר בשכונת יד אליהו

היא כיום אחת ההשקעות הטובות ביותר בתל אביב, מכיוון שהיא עשויה להתפתח מחדש כחלק מתכנית התחדשות עירונית שתשפר משמעותית את איכות החיים של שכונות השכונה. התושבים והעיר כולה. מבנים מגורים חדשים מפותחים בכדי להציג דירות שניתן לרכוש על ידי זוגות צעירים המעוניינים להישאר בתל אביב. השקעות בדירות ישנות ישתלמו מכיוון שפרויקט השיפוץ יעניק ליחידות הקיימות יותר מקום וייצור אווירה מודרנית ומלאת חיים שמושכת תושבים חדשים ומגבירה את ערכי הנכסים.

תוכנית המתאר של העיר היא להפוך את שכונת יד אליהו וחלקים אחרים של העיר העתיקה בתל אביב למרכזי מסחר ובילוי.

הרשימה אולי נראית ארוכה

אך בכל הנוגע לשיווק נדל"ן, כגון פרויקטים חדשים בבנייה, היא שונה מאוד מכיוון שהמוכר צריך להיות זמין לקונים פוטנציאליים, להראות להם את הדירה ולהיות בקשר איתם בסוף תהליך הרכישה. החברה המציעה שיווק נכסים אלו מבטיחה כי כל תהליך המכירה מתבצע בצורה הטובה ביותר, כולל תמיכה צמודה של לקוחות בתום המכירה. לפני שתתחיל לפרסם, עליך להכין את הנכס למכירה לתיקון וללבוש, לנקות אותו באופן מקצועי בחברת ניקיון, לפרסם את הדירות, למצוא את הקונה המתאים ולהראות לו את המשא ומתן על הנכס. שירות זה שימושי גם למי שמחזיק במקרקעין שאינם חדשים בפרויקט או השייכים לבעלים של נכס שאינו פרויקט חדש.